MlsnáTlapka.cz - pamlskové balíčky pro psy

Co je Mlsná Tlapka?

28. 9. 2015
Co je Tlapka

Dárky pro pejsky jednorázově nebo každý měsíc.


Mlsná Tlapka je balíček plný pamlksů a překvapení pro vaše čtyřnohé kamarády. Uvnitř naleznete prémiové krmivo, pamlsky a pochoutky pro psy, vitamíny, ale i chovatelské potřeby a samozřejmě také hračky. Váš pejsek se bude v pelíšku těšit na každý další balíček.

Balíčky pro psy jsou ideálním dárkem k narozeninám, na Vánoce či jen tak pro radost. Mlsná Tlapka má ráda psy a proto ví, jak udělat pejska zdravého a spokojeného. Nezáleží na velikosti, ani plemenu. Víme jak potěšit i ty největší.
krok 3 Tlapka
Vyberte velikost pejska
Je Váš pejsek spíš mazel nebo pořádný hlídač?
Víme, že každý pes je jiný a proto Vám jako chovatelům vycházíme vstříc. Nejdůležitější kritérium je váha psa. Zvolte si kategorii, která mu nejlépe odpovídá a my se postaráme o vše další.

Vybrat velikost psa
krok 2 Tlapka
Zvolte počet balíčků
Jak často mu chcete dělat radost?
Naším cílem je stále spokojený pejsek. Proto je Mlsná Tlapka pravidelná služba. Samozřejmě si můžete objednat i jen jeden balíček na zkoušku, nebo k narozeninám, ale není hezké vidět, že je pejsek stále štastný?
Během objednávky si proto vyberte, kolik balíčků má Váš čtyřnohý miláček dostat. Po odeslání objednávky zasíláme první balíček co nejdříve. Druhý a každý další příjde vždy po měsíci.

Chci potěšit pejska
krok 3 Tlapka
Řekněte nám, kde hlídá
Napište více informací o pejskovi, včetně adresy jeho pelíšku nebo boudy.
Balíček máte zvolený a vše je připraveno k odeslání. Ale kam? V posledním kroku naleznete formulář, do kterého vyplníte údaje, které s balíčkem předáme přepravní společnosti. Pokud chcete, napište nám i jméno pejska. Balíček bude poté určen přímo pro něj.

Vybrat balíček
krok 4 Tlapka
Obdržíte balíček, plný psích radostí
Pamlskový balíček od Mlsné Tlapky sestavujeme tak, že potěší jak pejska, tak i jeho páníčka. Vybíráme jen to nejlepší, co prémiové značky nabízí. V každém z balíčků naleznete pamlsky, sušenky, ale i vitamíny pro psy, a samozřejmě také hračku, bez které by se žádný mazlík neobešel. Každý balíček je jiný a nabídka může odpovídat sezónním trendům. Má pejsek, kterého chcete obdarovat svátek nebo narozeniny? Pak je Mlná Tlapka ideálním dárkem!
Doručit balíček
Mlsná Tlapka - radost z překvapení