Krabička plná pamlsků vs návštěva klasického obchodu

Tlapka

Mlsná Tlapka představuje jedinečnou možnost, jak dát svému pejskovi ty nejlepší pamlsky a ještě nakonec ušetřit. Nevěříte?

 

Většina lidí kupuje pamlsky pro psy v klasických obchodech, jako jsou supermarkety nebo zverimexy. V každém obchodním centru je minimálně jeden specializovaný obchod pro zvířata, kde se dají sehnat různá krmiva, pamlsky, ale i hračky. Výběr je většinou dostačující, ale bohužel se zákazník musí připravit na to, že jeden takový nákup udělá smršť v jeho peněžence. A to nemluvíme o tom, kolik času taková návštěva obchodu zabere.

Balíček pro psy vs klasický obchod

Pojďme tedy porovnat Mlsnou Tlapku a klasický obchod. Srovnání uděláme pomocí nejprodávanějšího balíčku pro Bígly za 395kč. Jedná se o krabičku, jejíž obsah by měl pejskovi važícímu 10kg vydržet zhruba měsíc.

Objednání je pohodlné a rychlé. Stačí třikrát kliknout myší, uvést dodací údaje, vybrat způsob dopravy a balíček dorazí během dvou až tří pracovních dnů přímo až k Vám domů. Není nutné nikam chodit, čekat ve frontě a zcela nesmyslně tak trávit svůj volný čas.

Krabička na měsíc?

Uvnitř se skrývá výběr kvalitních a značkových pochutinek. Obsah balíčku se během roku trochu mění v závislosti na ročním období, ale některé položky uvést můžeme. Velmi žádané jsou například sušené pamlsky Brit Care Let's Bite. Jedná se o prémiovou značku, která nesmí chybět u žádného pejska. Mezi další dobrůtky patří například výborná paštika Frist Class, krmivo Marp, půl kilový sáček tlapek Akinu, různé sušenky a samozřejmě také uzená vepřová kost, hovězí vazovice nebo vepřové záušky, apod. Jako bonus jsou přidány ještě dvě hračky, se kterými si váš pes dokáže hrát déle než měsíc. Kromě toho chceme potěšit i samotné majitele a proto se můžete vždy těšit na nějaký dárek

balicek 0 oTo vše je zabaleno v krásné dárkové krabičce a doručeno až do Vašich dvěří. Jak jsme již uvedli, každý balíček by měl vašemu zvířecímu kamarádovi vydržet celý měsíc.


Co vy na to? Jsme přesvědčeni, že se dárkové krabičky Mlsná Tlapka v porovnání s klasickými obchody jednoznačně vyplatí. Nemusíte se zabývat složitým výběrem a kupovat předražené výrobky. Nechte starosti na nás a Vy si užívejte krásné chvíle se svým pejskem!

e-max.it: your social media marketing partner