Představíme vám několik pejsků, které potěšila krabička plná pamlsků!

Tlapka petbox

Mlsná Tlapka je pravidelná služba dárkových balíčků pro psy, jejímž posláním je chlupáčům všech velikostí dělat radost co nejdéle. Krabičku s výběrem kvalitních pamlsků a hraček je možné dát pejskovi na zkoušku jen tak pro radost nebo pravidelně. A několik spokojených psích kamarádů vám teď ukážeme.

1. Krabička pro Wendy

Wendy je fenka dlouhosrstého Jack Russel teriéra, která od nás dostala jeden balíček na zkoušku. Uvnitř našla pamlsky pro malé pejsky, přetahovací uzel, kostičku a další krásné věci.

123557771020545951183144177621117o 0 o

Na fotce se lišácky usmívá, jako by říkala, že bude chtít takový balíček dostávat častěji. A není divu. Když se podívala dovnitř a ucítila všechny ty dobrůtky, tak by jen málokterý pes odolal.

2. Sally se ani neukázala

Druhý pejsek, kterého vám představíme je malá Čivava jménem Sally. Ihned poté, co dostala krabičku, se zabořila dovnitř a ani neměla čas na nějaké pózy modelky. Nevíme, za jak dlouho se dostala ven, ale jedno je jisté - další krabička by jí měla dorazit v nejbližších dnech.

1230560954543974562037763572419n11 0 o

3. I ti největší mají svůj den

A do třetice vystoupí modelka Ashley, která se může pochlubit velkým uzlem a spoustou skvělých pamlsků. Krabička je samozřejmě přizpůsobena potřebám takovýchto hafanů :-). Nechyběl pořádný salám, hovězí kost a také kilová vazovice.

index foto2 0 o

Ashley je pětiletá fenka Leonbergera. Je to pořádný pes a mazel! Váží bezmála 60kg, ale neublížila by ani mouše. Na kolemjdoucí pouští hrůzu, ale stačí ji jen pěkně pozdravit a už se nechá drbat jako štěně :-).

Všem děkujeme za krásné fotky a těšíme se další spokojené pejsky!

A pokud nevíte, co byste dali svému hlídači, podívejte se na naše balíčky na www.mlsnatlapka.cz, případně navštivte náš Facebook na www.fb.com/mlsnatlapka

e-max.it: your social media marketing partner