Voříškiáda Psí den s liškou 2018

Psí den s liškou

Dne 28.4. 2018 se uskutečnil Psí den s Liškou 2018, aneb vořškiáda pro všechny pejsky voříšky, bez PP, ale i s PP. Veškerý výtěžek z této akce bude využit na výstavbu kotců a veterinární náklady. Součástí akce byla i materiální sbírka a ,,bleší trh´´.

Na akci se přihlásilo 107 pejsků, utkali se v soutěži krásy v 17ti kategoriích. Kondici pejsků a vztah mezi pánečkem a čtyřnohým kamarádem posuzovala Ivana Zikan asistovala jí Petra Slezáčková, na odpoledních soutěžích přidala odborné oko i Zdena Kouřilová. Celý den nás doprovázelo krásné počasí.

ml

Ze zmíněných kategorií, všechna první místa postoupila do finále kde se rozhodovalo o 5ti nejkrásnějších pejsků celé výstavy. Nejkrásnějším veteránem se stala kříženka Maya s majitelkou Ljubou Řezníčkovou ze Zlína, tato fenka oslavila 16. narozeniny, stala se tak i nejstarším účastníkem celé výstavy. Nejkrásnějším štěnětem se stal 10ti měsíční pes Border kolie Ódin majitelky Evy Horákové. Nejkrásnějším voříškem malá fenka Enny s psovodem Lukášem Frimmlem. Nejkrásnějším pejskem bez PP se stal Bruto plemeno Cane Corso s majitelkou Lenkou Břouškovou. Titul nejkrásnějšího pejska s PP obhájila mladá fenka Irského vlkodava Azira s majitelkou Nikol Michalíkovou z Ostravy.

Absolutním Vítězem celeho dne se stala kříženka Enny s Lukášem Frimmelem z Pouzdřan, tato fenka byla adoptována z Břeclavského útulku.

Cenu rozhodčí; aneb Nejvoříškovatějšího voříška vyhrál Jerry Rosík z Hodonína. Po vyhlášení vítězů pokračoval odpolední program a soutěže jako Dítě a pes; Nejlepší maska; Psí pár; Pejsek šikula.

Mlsná Tlapka

 

e-max.it: your social media marketing partner