Mlsná Tlapka sponzorovala Záhorácky Oriešok

V polovině května se Mlsná Tlapka zúčastnila další výstavní akce pejsků. A jak název napovídá, šlo především o voříšky :-).

Už od osmé hodiny se začaly v areálu scházet první soutěžící, kterých bylo v tomto ročníku až 113. Opět k nám dorazili účastníci z celého Slovenska, ale i z České republiky. V průběhu celého dne akci navštívilo více než 400 diváků.

Celá akce se již od začátku nesla v příjemném a přátelském duchu. Posuzování začalo kategorií štěňat a následně seniory. Dále patřil kruh dětem konkrétní kategorii "dítě a pes", následovaly pejsci s PP a útulkáči.

Zahoracky Oriesok 2018

Odpolední program začal losováním bohaté tomboly ze které si výherci odnesli spoustu krásných cen. Celkem se díky prodeji tombolových lístků a sbírkou v kašičku podařilo podpořit pejsků z OZ Záchranný koráb krásnou částkou 416,55 Eur.

Po všech výstavních kategoriích nastal čas vyhlášení absolutního vítěze. V kruhu se sešli všechna první místa ze všech kategorií. Absolutním vítězem se stala fenka Arte majitele Romana Daňa (vítězka kategorie nej útulkáčik).

www.mlsnatlapka.cz

http://zahori.sk/44870/113-psov-sutazilo-o-titul-zahoracky-oriesok-2018/ 

 

 

e-max.it: your social media marketing partner