Mlsná Tlapka v otázkách a odpovědích

petbox

Vše co jste kdy chtěli vědět o našich balíčcích, ale báli jste se zeptat.

Pro koho jsou určeny Pet boxy?

Pet boxy, čili balíčky s překvapením jsou určeny jak pro psy, tak pro kočky. U psů rozlišujeme mezi velkými a malými plemeny podle hmotnosti. Pro objednávku stačí vybrat z některé váhové kategorie psů.

Je možné si zajistit pravidelný odběr balíčků pro mého psa?

Ano, ovšem. Zasíláme balíčky jako jednorázové, tak i pravidelné, vždy jedenkrát v měsíci, a to po dobu čtvrt roku, půl roku anebo po celý rok. Nejoblíbenější variantou je zasílání po dobu 3 měsíců.

Jaký je obsah balíčku?

Každý balíček je jiný, obsah balíčku se mění s ročním obdobím. Pochopitelně rozlišujeme balíčky pro psy a pro kočky. U psů je vhodné vybírat rovněž podle váhové kategorie.

Je možné uložení vašeho balíčku na odběrném místě?

Ano, kromě balíků na poštu si můžete nechat doručit balíček přímo domů. Stále oblíbenější je i doručování na odběrná místa, kterých máme nasmlouváno mnoho, a další stále přibývají.

Pro jakou příležitost jsou Pet boxy vhodné?

Balíčky obsahují různé pamlsky, hračky, sušenky, piškoty a jiné dobroty pro psy a kočky, ale i vybavení pro jejich majitele. Takže takovýmto Pet boxem uděláte radost nejen svému mazlíčkovi, ale například i jinému majiteli chlupatých čtyřnožců. Balíček může být dárkem psovi k narozeninám nebo Vánocům, případně odměnou za složené zkoušky nebo absolvování náročného tréninku.

Zasíláte balíčky s překvapením také na Slovensko?

Ano, naše Pet boxy si již dávno oblíbili i majitelé mazlíčků na Slovensku.

Jaká je cena vašich balíčků na přání?

Pamlsky obsažené v našich balíčcích jsou vždy za výhodnější cenu, než je tomu u pochoutek, které byste zakoupili v kamenném obchodě. Cena jednoho Pet boxu pro malého psa je 359,- Kč, pro velkého pak 559,- Kč. Pokud si necháte zasílat balíčky pravidelně, sníží se pro vás částka za jeden balíček.

Přispíváte nějak na opuštěná nebo týraná zvířata?  

Ano, u nás v Mlsné tlapce myslíme i na opuštěná a znevýhodněná zvířata. Celých 25 % ze zisku jde právě na pomoc těmto psům a kočkám.

Na jaký typ hraček se můžeme v balíčku těšit?

Těšit se můžete na přetahovadla pro psy, míčky, kousací hračky, plyšáky, lana, malé myšky pro kočky, bavlněné gepíky všech velikostí, frisbee, uzly, kostičky, dřevěné činky a mnohé další.

Máme doma 3 kočky? Potrpí si na kvalitní krmivo. Můžeme si objednat balíčky pro celou naši kočičí rodinu?

Chápeme a víme, že mnozí z nás mají doma nejen jednu, ale hned několik koček. Jsme schopni vyhovět poptávce pro celou širokou kočičí rodinu. Stačí, když nám sdělíte, čemu vaše kočky dávají přednost, zda jsou to spíše kapsičky anebo suché krmivo, nebo byste chtěli spíše nějaké nové hračky?

www.mlsnatlapka.cz 

e-max.it: your social media marketing partner